Zobacz więcej

Szanowni Państwo,

GLOBAL Busines Support, to nasze wsparcie dla Ciebie na każdym etapie Twojej obecności na rynku pracy. Jesteśmy dla Ciebie. Firma powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie wsparcia na rynku pracy.

Poszukujesz pracy, chcesz podnieść swoje kwalifikacje, a może chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Możesz liczyć na naszą pomoc. Największym kapitałem każdej firmy są ludzie. To ludzie stanowią o jej rozwoju. Chcesz zatrudnić właściwych pracowników, przeszkolić ich, znajdziesz nasze wsparcie w ramach agencji pracy i firmy szkoleniowej.

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm, dążących do nieustannego i wszechstronnego rozwoju, oraz do tych, którzy postrzegają zdobywanie i pogłębianie wiedzy jako fundament funkcjonowania na rynku pracy wobec ogromnej konkurencji i wciąż zmieniającej się rzeczywistości.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia przygotowaliśmy dla Was wiele nowoczesnych oraz efektywnych rozwiązań, programów szkoleniowych zapewniających rozwój niezbędnych na rynku pracy kompetencji osobistych, przynależnych na każdym stanowisku pracy.

Nasze szkolenia organizujemy na różnych poziomach wiedzy i umiejętności, aby spełnić oczekiwania każdego indywidualnego klienta w tym zakresie. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów zapraszamy Państwa do współpracy i dzielenia się swoimi uwagami i sugestiami.

Nasza firma

GLOBAL Busines Support, to nasze wsparcie dla Ciebie na każdym etapie Twojej obecności na rynku pracy. Jesteśmy dla Ciebie.

Czytaj więcej

Centrum szkoleniowe

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz szkoleń biznesowych z ZARZĄDZANIA, MARKETINGU I REKLAMY, SZKOLENIA BHP oraz inne szkolenia dedykowane.

Czytaj więcej

Agencja zatrudnienia

Agencja posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Podmiot wpisany został pod nr: 26945

Czytaj więcej

Zostaw swoją wiadomość lub zamów rozmowę z konsultantem

Proszę wypełnić
Proszę wypełnić
Proszę wypełnić
Proszę zaakceptować